4 Kursy w Jednym!

Dołącz jako Członek i odbierz roczny dostęp do wszystkich kursów platformy, a także do każdego nowego kursu i wsparcia społeczności!

  • Kurs WordPress - pełna wersja ponad 180 lekcji wideo!
  • Szybki Kurs WordPress - wersja dla niecierpliwych :)
  • Kurs WooCommerce - zbuduj własny sklep internetowy
  • Kurs Elementor i Elementor PRO - kreator stron dla WordPressa
  • Otrzymasz dostęp do kolejnych kursów bez dodatkowych opłat!
  • Otrzymasz bezpłatny dostęp do naszego forum wsparcia!

To wszystko zgarniesz dziś za jedyne 397 zł!!!

Zaczynamy

Kilka miesięcy pracowałem nad moją drugą platformą z kursami online i lekcjami na żywo. Oto jest! Nazwa KursWordPress.pl nie budzi chyba wątpliwości co do charakteru tej witryny ?

Owszem głównym szkoleniem jakie na obecną chwilę (gdy pisze ten tekst) znajdziesz w tym miejscu, jest właśnie Kurs WordPress. Zawiera na starcie ponad 170 lekcji z filmami o łącznej długości ponad 43 godzin. To kurs dla osób, które WordPressa nie znają jak i dla tych, którzy mają pewną wiedzę, ale chcą ją ugruntować i uzupełnić.

Z kursu możesz korzystać w dogodnym dla siebie momencie przez rok licząc od dnia dołączenia do kursu. Jeśli interesuje Cię dostęp wieczysty zajrzyj na inną moją platformę szkoleniową pod adresem PoznajWP.pl gdzie oprócz tego kursu z dostępem bez ograniczeń czasowych znajdziesz także inne szkolenia, które pojawią się wkrótce także tutaj w najnowszych swoich odsłonach.

Serdecznie zapraszam!
Krzysiek

Nowe publikacje prosto na Twój email!

Zarejestruj się aby otrzymywać mailem treści artykułów publikowanych na blogu.

Subskrybent

Rejestrując się akceptujesz naszą politykę prywatności.

Podaj dalej

Ciasteczka

Używamy pysznych ciasteczek aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny, analizować statystyki oraz optymalizować kampanie marketingowe. To wszystko pozwala nam także tworzyć coraz lepsze szkolenia.