4 Kursy w Jednym!

Dołącz jako Członek i odbierz roczny dostęp do wszystkich kursów platformy, a także do każdego nowego kursu i wsparcia społeczności!

  • Kurs WordPress - pełna wersja ponad 180 lekcji wideo!
  • Szybki Kurs WordPress - wersja dla niecierpliwych :)
  • Kurs WooCommerce - zbuduj własny sklep internetowy
  • Kurs Elementor i Elementor PRO - kreator stron dla WordPressa
  • Otrzymasz dostęp do kolejnych kursów bez dodatkowych opłat!
  • Otrzymasz bezpłatny dostęp do naszego forum wsparcia!

To wszystko zgarniesz dziś za jedyne 397 zł!!!

Weekendowy Warsztat WordPress

Z przyjemnością prezentuję zaplanowane terminy warsztatów na żywo z cyklu “Weekendowy Warsztat WordPress” 🚀

Szkolenie zostało starannie zaprojektowane dla grup od 1 do maksymalnie 5 osób, aby zapewnić Ci intensywne i spersonalizowane doświadczenie edukacyjne.

Specjalnie przygotowana formuła warsztatów sprawi, że w ciągu jednego weekendu przejdziesz od bycia nowicjuszem do pewnego siebie twórcy stron internetowych. Będziesz w stanie tworzyć piękne i funkcjonalne strony internetowe dla siebie i nie tylko 😀

Dla zainteresowanych osób egzamin praktyczny i teoretyczny kończący się uzyskaniem certyfikatu bez dodatkowych opłat.

Idealna okazja, aby rozpocząć swoją podróż w kierunku samodzielności i niezależności. Zarejestruj się już dzisiaj i zacznij swoją fascynującą przygodę z WordPress!

Dla kogo?

To autorskie szkolenie na żywo jest idealne dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z WordPressem i mają już podstawy. Używam prostego, zrozumiałego języka oraz narzędzi, które pozwolą Ci nabyć praktyczne umiejętności bez potrzeby zagłębiania się w technologiczne aspekty budowy stron.

Czego potrzebuję

Do uczestnictwa w warsztacie potrzebny jest komputer z dostępem do Internetu, przeglądarka stron np. Chrome i zainstalowana aplikacja Zoom oraz chęć zdobycia nowej niesamowitej wiedzy i umiejętności.

Po zapisaniu się na warsztat otrzymasz bezpłatny dostęp do Szybkiego Kursu WordPress. Ważne abyś przerobił go przed rozpoczęciem warsztatu ponieważ na warsztacie nie będziemy omawiali podstaw zaprezentowanych w kursie. Będziemy koncentrowali się na praktyce po to, aby jak najlepiej spożytkować dwa dni i odpowiednio ukierunkować Twoje działania pod kątem projektu jaki chcesz w Internecie uruchomić. Tak, dobrze rozumiesz. Te warsztaty mają na celu pomóc Ci stworzyć witrynę jakiej potrzebujesz więc są nastawione na Twój cel, dlatego tak niewielkie grupy. Stworzysz pod moim okiem swoją wymarzoną witrynę 🙂

Co otrzymam

Jeśli nie masz hostingu otrzymasz bezpłatny dostęp do profesjonalnego hostingu WordPress na okres 3 miesięcy oraz bezpłatnie zarejestrujesz domenę na rok. Każdy uczestnik warsztatu otrzymuje:

  • roczny dostęp do Szybkiego Kursu WordPress (lekcje video do których możesz wracać)
  • dostęp do naszej społeczności wsparcia, co oznacza, że nawet po zakończeniu weekendowego szkolenia nie zostaniesz pozostawiony sam sobie!
  • specjalny rabat na członkostwo, które da Ci dostęp do wszystkich szkoleń platformy!
  • nagranie wideo z warsztatów

Ciasteczka

Używamy pysznych ciasteczek aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny, analizować statystyki oraz optymalizować kampanie marketingowe. To wszystko pozwala nam także tworzyć coraz lepsze szkolenia.