4 Kursy w Jednym!

Dołącz jako Członek i odbierz roczny dostęp do wszystkich kursów platformy, a także do każdego nowego kursu i wsparcia społeczności!

  • Kurs WordPress - pełna wersja ponad 180 lekcji wideo!
  • Szybki Kurs WordPress - wersja dla niecierpliwych :)
  • Kurs WooCommerce - zbuduj własny sklep internetowy
  • Kurs Elementor i Elementor PRO - kreator stron dla WordPressa
  • Otrzymasz dostęp do kolejnych kursów bez dodatkowych opłat!
  • Otrzymasz bezpłatny dostęp do naszego forum wsparcia!

To wszystko zgarniesz dziś za jedyne 397 zł!!!

Opinie

Na wstępie serdecznie zapraszam Cię do obejrzenia krótkiego filmu wideo, na którym przeprowadzam inspirującą rozmowę z moim Kursantem, uczestnikiem kursu WordPress. W trakcie 15 minut (tyle trwa nagranie) poznasz historię niezwykłego sukcesu, który zaczyna się od decyzji o wzięciu udziału w kursie!

Odkryj jak wiedza zdobyta na kursie WordPress pozwoliła naszemu bohaterowi nie tylko tworzyć profesjonalne strony internetowe dla siebie, ale także przekształcić nową pasję w dochodowy biznes. Sebastian jak większość moich kursantów zaczynał z zerową wiedzą na temat WordPressa. Jeśli jesteś teraz w tym samym miejscu, ten materiał może być dla Ciebie inspiracją 🙂

Opinie innych uczestników

Opinie poniżej zostały wystawione przez Studentów korzystających z mojego Kursu WordPress na tej stronie oraz na poznajwp.pl, gdzie kursy dostępne są w ofercie wieczystej.

Ciasteczka

Używamy pysznych ciasteczek aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny, analizować statystyki oraz optymalizować kampanie marketingowe. To wszystko pozwala nam także tworzyć coraz lepsze szkolenia.