4 Kursy w Jednym!

Dołącz jako Członek i odbierz roczny dostęp do wszystkich kursów platformy, a także do każdego nowego kursu i wsparcia społeczności!

  • Kurs WordPress - pełna wersja ponad 180 lekcji wideo!
  • Szybki Kurs WordPress - wersja dla niecierpliwych :)
  • Kurs WooCommerce - zbuduj własny sklep internetowy
  • Kurs Elementor i Elementor PRO - kreator stron dla WordPressa
  • Otrzymasz dostęp do kolejnych kursów bez dodatkowych opłat!
  • Otrzymasz bezpłatny dostęp do naszego forum wsparcia!

To wszystko zgarniesz dziś za jedyne 397 zł!!!

Motyw Spectra One dla Edytora FSE

Dziś dodałem dodatkową lekcję w ramach kursu WordPress traktującą o nowym motywie o nazwie Spectra One. Motyw został stworzony przez twórców innego mega popularnego motywu, który również omawiam na kursie. Mowa o Astrze 🙂

Poniżej wstawiam film, który umieściłem dziś na kanale YT. Przyglądam się różnicom pomiędzy domyślnym motywem WP Twenty Twenty-Three, a nowością Spectra One. Obejrzyj tu lub w ramach kursu:

Spectra One to nowoczesny motyw WordPress, który został opracowany z myślą o twórcach wykorzystujący najnowszą metodę pracy z WP czyli Full Sile Editing. Motyw charakteryzuje się minimalistycznym i eleganckim designem, a także responsywną konstrukcją, dzięki czemu doskonale wyświetla się na różnych urządzeniach.

W przeciwieństwie do motywów klasycznych, np. w zestawieniu ze starszym bratem motywem Astra, Spectra One i inne motywy blokowe nie oferują stron startowych, co jest specyfiką wynikającą z obecnej budowy edytora FSE.

To trochę tak jakbyśmy cofnęli się krok wstecz do czasów, gdy szablony dla WordPressa nie pozwalały na importowanie przykładowych stron co często wiązało się także z ograniczonymi możliwościami dostosowania. Tego ostatniego na szczęście nie ma w motywach blokowych ponieważ dają praktycznie nieograniczone możliwości dostosowania wizualnego, co oznacza że bez względu na to czy wybierzesz domyślny motyw WordPressa czy motyw Spectra One lub inny, zbudujesz na nim dowolną witrynę o dowolnej stylistyce.

Nowe publikacje prosto na Twój email!

Zarejestruj się aby otrzymywać mailem treści artykułów publikowanych na blogu.

Subskrybent

Rejestrując się akceptujesz naszą politykę prywatności.

Podaj dalej

Ciasteczka

Używamy pysznych ciasteczek aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny, analizować statystyki oraz optymalizować kampanie marketingowe. To wszystko pozwala nam także tworzyć coraz lepsze szkolenia.