4 Kursy w Jednym!

Dołącz jako Członek i odbierz roczny dostęp do wszystkich kursów platformy, a także do każdego nowego kursu i wsparcia społeczności!

  • Kurs WordPress - pełna wersja ponad 180 lekcji wideo!
  • Szybki Kurs WordPress - wersja dla niecierpliwych :)
  • Kurs WooCommerce - zbuduj własny sklep internetowy
  • Kurs Elementor i Elementor PRO - kreator stron dla WordPressa
  • Otrzymasz dostęp do kolejnych kursów bez dodatkowych opłat!
  • Otrzymasz bezpłatny dostęp do naszego forum wsparcia!

To wszystko zgarniesz dziś za jedyne 397 zł!!!

Przejście z osobnej...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Przejście z osobnej karty na stronę główną przy zastosowaniu kotwic

5 Posty
2 Ludzie
1 Lajki
64 Czytano
Posty: 7
Twórca tematu
(@patryk-romanski)
Aktywny Członek Forum
Dołączył: 5 miesięcy temu

Cześć, głowię się nad tym tematem już kilka dni i nie mogę znaleźć odpowiedzi.

A mianowicie, jestem w trakcie tworzenia swojej strony wizytówki ze zastosowaniem kotwic w menu. Moje menu wygląda następująco - strona główna (która otwiera się jak link, odświeżając stronę i pokazując stronę od początku, tak jak klikając w logo), o mnie (kotwica na dół), oferta (kotwica na dół), blog (otwiera się w nowej karcie), FAQ (kotwica na dół), kontakt (przycisk z kotwicą na dół). 

Mój problem polega na tym, że klikając w blog, który otwiera się w nowej karcie i będąc na blogu żeby wrócić w tej samej karcie do mojej strony muszę kliknąć logo lub stronę główną i tylko wtedy wróci mi w tej karcie do mojej strony. Klikając karty z kotwicami strona w ogóle nie reaguje, bo przebywam na blogu, a nie stronie głównej. 

Moje pytanie: Czy będąc na blogu w nowej karcie mogę wrócić w tej samej karcie do strony głównej klikając np. w ofertę żeby mnie w tej samej karcie przenosiło od razu do kotwicy z ofertą na stronie głównej? Czy jest to w ogóle możliwe? 

Mam nadzieję, że w miarę prosto wytłumaczyłem problem i jest on zrozumiały. 

Pozdrawiam,

Patryk 🙂

Odpowiedzi 4
Posty: 44
(@krzysiek)
Użytkownik
Dołączył: 10 miesięcy temu

Cześć Patryk.

Zastosuj w menu pełne adresy URL, przykładowo:

strona główna: https://twojafomena

o mnie: https://twojadomena#o-mnie

oferta: https://twojadomena#oferta

itd.

Powinno rozwiązać problem 🙂

Odp...
Odpowiedzi 2
(@patryk-romanski)
Dołączył: 5 miesięcy temu

Aktywny Członek Forum
Posty: 7

@krzysiek Jednak nie jestem w stanie znaleźć rozwiązania na temat w moim komentarzu poniżej, czy wiesz, czym może być spowodowany ten problem? 😩

Odp...
(@krzysiek)
Dołączył: 10 miesięcy temu

Użytkownik
Posty: 44

@patryk-romanski poszukam rozwiązania w wolnej chwili. Pewnie trzeba będzie modyfikować CSS-y, ale być może znajdę jakieś inne rozwiązanie.

Odp...
Posty: 7
Twórca tematu
(@patryk-romanski)
Aktywny Członek Forum
Dołączył: 5 miesięcy temu

Dziękuję bardzo, sam mechanizm, z którym miałem problem już działa, jest tak jak powinno być, ale pojawił się kolejny problem z tym związany, który muszę teraz rozwiązać. 

Korzystam z motywu Blocksy, w którym mam ustawione zakładki w menu w taki sposób, że po najechaniu na zakładkę, pod nazwą od lewej do prawej pojawia się podkreślnik. W tym momencie po zastosowaniu w menu pełnych adresów URL menu wygląda teraz tak, że każda zakładka jest podkreślona od razu, a jedynie zakładka Blog jest niepodkreślona i wyszarzona lekko, tak jakby "czeka" na najechanie myszką 😀 

Grzebię w ustawieniach i nic nie mogę znaleźć jak na razie, jak znajdę rozwiązanie to dam znać (żeby inni też mając ten problem mogli sobie poradzić), dziękuję za pomoc w pierwszej sprawie, działa! 🙂

Odp...

Ciasteczka

Używamy pysznych ciasteczek aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny, analizować statystyki oraz optymalizować kampanie marketingowe. To wszystko pozwala nam także tworzyć coraz lepsze szkolenia.